Küçük Ev Aletleri Tamiri

Evinizdeki ve iş yerlerinizdeki elektrik süpürgesi, halı yıkama makinesi, mutfak robotu, buharlı ütü,kettle (Su Isıtıcısı), mikser, blender, tost makinesi, ekmek kızartma makinesi, saç kurutma makinesi, mutfak robotu, fritöz gibi her türlü küçük ev aletlerinin onarım ve bakımını titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü ilçelerindeyseniz her markadan küçük ev aletleri konusunda da her türlü servis ihtiyacınız için size bir telefon kadar yakınız.

İstanbul’da güvenilir ve profesyonel beyaz eşya servisi, aramaktan yorulmuş olabilirsiniz. Cihazınız mı arızalandı? markası ve modeli ne olursa olsun küçük ev aletlerinin her türlü tamir, bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz.Uzman ekibimizle hızlı ve yerinde (veya atölyede) servis hizmeti sunmanın yanı sıra, parça değişimlerinde orijinal parça kullanarak 1 yıl garanti vermekteyiz.Servis numaralarımızı arayarak ya da sitemizden “Servis Talebi” formunu doldurarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Günümüzde küçük ev aletlerinin yaygınlaşmasıyla beraber bu ürünlerin arıza ve bakım ihtiyaçları da artmaktadır. Bununla beraber güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman servislere de ihtiyaç oluşmaktadır.

Küçük ev aletleri için şu anda sadece iş yerimizde hizmet vermekteyiz.

null

null

null

null

Her markanın küçük ev aletlerinin bakım ve onarımı yapılmaktadır. Parça değişimi gerektiğinde orijinal yedek parçası ile değişimi yapılmaktadır. Elektrik süpürgelerinin kağıt torbalarını teknik servisimizden temin edebilirsiniz.